Asistent/ka oddělení – administrativní support pro materiálové analýzy

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Asistenta/tky oddělení, kteří se budou podílet na zajištění administrativních činností s materiálovou analýzou automobilových dílů.

Obor: Administrativa

Region: Středočeský kraj

Náplň práce

    • Zajištění vstupních dat pro materiálovou analýzu automobilových dílů (práce

    s databázemi)

    • Technickoadministrativní support oddělení (správa tabulek, tvorba reportů a protokolů)
    • Komunikace s různými útvary závodu dle potřeby (v AJ/NJ).
    • Sestavování a aktualizace materiálových plánů.
    • Podílení se na optimalizaci procesu materiálové analýzy.
    • Práce v MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
    • Práce v programech a aplikacích pro potřeby oddělení.

Co Vám nabízíme?

  • Možnost práce na HPP/IČ.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (výše mzdy je odvislá na formě spolupráce a profesní senioritě).
  • Mobilní telefon s tarifem.
  • Stravenkový paušál.

Co od Vás Požadujeme?

  • SŠ vzdělání (technického nebo chemického směru výhodou).
  • Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni.
  • Znalost druhého cizího jazyka výhodou.
  • Uživatelská znalost MS Office (především Excel)
  • Praxe v automotive výhodou.
  • Zkušenosti z výroby a plánování výhodou.
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost, proaktivní jednání, odolnost vůči stresu.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant

HR

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)