Projektové poradenství

… od A až do Z

Projektové poradenství

Rozumíme projektům, rozumíme dotacím a díky tomu dokážeme sestavit projekty přesně pro vás. Čerpejte miliony na financování vašeho rozvoje. Postaráme se o veškerou byrokracii a vy se tak můžete věnovat tomu nejdůležitějšímu a tím je váš byznys. Součástí naší služby Projektové poradenství je prvotní bezplatná konzultace, příprava a sepsání žádosti, kompletní projektová realizace včetně závěrečného vypořádání a uzavření projektu. Samozřejmostí je dohled nad tím, aby vše proběhlo v rámci zákonných norem a dotačních pravidel.

Rovněž nabízíme online poradenství po celou dobu trvání vašeho projektu. Jednoduše si sami zvolíte, jaké od nás budete požadovat služby a zda tyto služby budete využívat po celou dobu realizace vašeho projektu.

Jsme silní jak v investičních a technologických projektech, tak v těch sociálních, díky kterým můžete rozvíjet své týmy. Využijte naše projektové poradenství, ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, abychom naplnili jeho potřeby.

Aktuální výzvy

Průběžně sledujeme všechny nové výzvy Evropských strukturálních fondů a národních grantů, včetně Operačního programu Zaměstnanost. Neváhejte nás kontaktovat pro zjištění Vašich aktuálních dotační možnosti. Úvodní konzultaci s dotačním screeningem poskytujeme zdarma.

Nabízíme

Poradenství a konzultace

Poskytneme vám individuální poradenství a konzultace ve všech životních fázích projektu.

Pomůžeme zvýšit konkurenceschopnost a spolehlivost směrem k zákazníkům i dodavatelům na základě skvělého projektového řízení.

Kurzy a workshopy

Nabídku našich kurzů z oblasti projektového poradenství najdete v sekci kurzy a školení

Konzultace k aktuálním výzvám

Poradíme vám, jak reagovat na výzvy - od identifikace vhodného dotačního titulu, definice projektového záměru, zpracování žádostí včetně všech jejich příloh, řízení projektu, zpracování monitorovacích zpráv až po úspěšné zakončení projektu.

Zalíbila se Vám naše nabídka?

Neváhejte nás kontaktovat. Úvodní konzultace je vždy zdarma.