fbpx

Doba projektová

Z doby kamenné jsme se přesunuli až do doby projektové. Tradiční a osvědčené nástroje a styly řízení již nestačí. Projektové řízení se stalo naprosto nezbytným nástrojem managementu v organizacích. Dodávka nového závodu, stavba domu nebo realizace hudebního festivalu – všechno jsou projekty. Malý projekt nebo velký projekt, stále platí stejná pravidla a nástroje pro úspěšné dosažení cíle. Projektové řízení využívají velké firmy, malé firmy nebo i jednotlivci. Poradíme každému a se vším!

Aktuální výzvy

Průběžně sledujeme všechny nové výzvy Evropských strukturálních fondů. Využíváme naše bohaté zkušenosti spojené s papírováním, víme jak psát žádosti, monitorovačky a zavěrečné zprávy. Rádi vám předáme naše byrokratické know-how!

Co vás aktuálně může zajímat?

Nabízíme

Poradenství a konzultace

Poskytneme vám individuální poradenství a konzultace ve všech životních fázích projektu.

Pomůžeme zvýšit konkurenceschopnost a spolehlivost směrem k zákazníkům i dodavatelům na základě skvělého projektového řízení.

Kurzy a workshopy

Nabídku našich kurzů z oblasti projektového poradenství najdete v sekci kurzy a školení

Konzultace k aktuálním výzvám

Poradíme vám, jak reagovat na výzvy - od identifikace vhodného dotačního titulu, definice projektového záměru, zpracování žádostí včetně všech jejich příloh, řízení projektu, zpracování monitorovacích zpráv až po úspěšné zakončení projektu.

Zalíbila se Vám naše nabídka?

Pokud jste si vybrali z výše uvedených služeb, klikněte na tlačítko POPTAT SI.

Menu