Volná pracovní místa

Pracovní nabídky

Hledáte novou práci? Podívejte se na volná pracovní místa, která nabízíme. Veškeré pozice  pravidelně aktualizujeme. V případě vašeho zájmu či potřeby upřesnění nás prosím kontaktujte na e-mailu či telefonním čísle, které je uvedeno v každé pracovní nabídce nebo zde.

Filtry:

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme do  přátelského týmu kolegu nebo kolegyni se zájmem o tematiku životního prostředí a nejnovější trendy v souvislosti s využíváním přírodních zdrojů, kteří se budou podílet na projektech týkajících se oblasti udržitelného rozvoje cirkulární ekonomiky a hospodařením s energiemi. Tato pozice je vhodná i pro absolventy, kteří se teprve rozhodují o svém budoucím zaměstnání.

8.4.2024
Projektový management
Středočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Projektového manažera, kteří se budou podílet na projektech pro podporu strategie Green Retail zahrnující oblast udržitelného rozvoje a hospodaření s energiemi. Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

8.4.2024
Projektový management
Středočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme  do týmu kolegu nebo kolegyni  na pozici Administrativní  podpory  vývojových činností. Hlavní náplní práce bude se podílet na  správě zakázek a činnostech souvisejících s podporou oddělení.

 

9.2.2024
Administrativa
Středočeský kraj

Pro našeho významného zákazníka v Mladé Boleslav hledáme  posilu na pozici Projektového manažera, který bude mít na starost participaci na projektech pro podporu strategie prediktivní údržby.

9.2.2024
Automobilový a strojírenský průmysl
Středočeský kraj

Do našeho interního týmu hledáme zkušeného kolegu či kolegyni pro náborování nových zaměstnanců pro naši společnosti či obsazování pozic u našich klientů. Výkon práce v Praze – Karlíně či Mladé Boleslavi.

22.3.2023
HR a lidské zdroje
Hlavní město Praha

Pro naší partnerskou organizaci VOLONTÉ CZECH hledáme projektového manažera pro projekty z Operačního programu Zaměstnanost+.

22.3.2023
Projektový management
Hlavní město Praha

Naši partneři