Volná pracovní místa

Pracovní nabídky

Hledáte novou práci? Podívejte se na volná pracovní místa, která nabízíme. Veškeré pozice  pravidelně aktualizujeme. V případě vašeho zájmu či potřeby upřesnění nás prosím kontaktujte na e-mailu či telefonním čísle, které je uvedeno v každé pracovní nabídce nebo zde.

Filtry:

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme posilu na pozici recepční.

 

5.9.2023
Administrativa
Středočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme posilu na pozici Klientské podpory, která bude mít na starosti komunikaci s uživateli informačních systémů a bude je podporovat. Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

 

18.9.2023
ICT
Středočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme pracovníka na pozici Auditora procesů kvality, který se bude podílet na podpoře systému managementu kvality v externích a nových závodech v České republice i v zahraničí.

15.9.2023
Automobilový a strojírenský průmysl
Středočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme posilu na pozici Administrativní podpora auditorů a projektových manažerů. Tato pozice se podílí na administrativní podpoře týmu a přípravě materiálu pro jednání.

 

18.9.2023
Administrativa
Středočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme pracovníka na zajištění technické podpory náběhů a řešení reklamací ve výrobě se zaměřením na jednotlivé komponenty a díly (motory, převodovky, vysokonapěťové systémy, aj.).

18.8.2023
Automobilový a strojírenský průmysl
Středočeský kraj

Pro náš projekt hledáme posilu na pozici projektového manažera pro oddělení prediktivní údržby v Mladé Boleslavi. Tato pozice má na starosti řízení a vedení projektů strategie údržby 2025.

21.8.2023
Automobilový a strojírenský průmysl
Středočeský kraj

Pro našeho významného klienta se sídlem v Mladé Boleslavi hledáme posilu do týmu na pozici Asistent/ka technické podpory – kontrola a přepisování dat. Náplní práce je porovnávání, přepisování a kontrola dat v MS Excel a systému SAP.

14.8.2023
Administrativa
Středočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme posilu na pozici Logistika. Tato pozice se podílí na distribuci filtračního materiálu k vzduchotechnickým zařízením po výrobních závodech v Mladé Boleslavi, Vrchlabí a Kvasinách.

 

11.8.2023
Doprava, logistika a doručovací služby
Středočeský kraj

Pro našeho významného klienta z oblasti fotovoltaiky hledáme posilu na pozici skladníka s výkonem práce v Praze –  Stodůlkách.

25.7.2023
Doprava, logistika a doručovací služby
Hlavní město Praha

Pro našeho významného klienta se sídlem v Turnově hledáme posilu do týmu na pozici Obsluha stacionárního stroje. Pojďte pracovat do rodinného a stabilního prostředí firmy Kašír s.r.o., zabývající se potahováním (kašírováním) plastových, hliníkových a ocelových profilů.

23.6.2023
Stavebnictví
Liberecký kraj

NAŠI PARTNEŘI