fbpx

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Pracovní nabídky

Projektový manažer

projektový managerDo našeho projektového týmu, působícího ve ŠKODA AUTO a.s., hledáme posilu na pozici projektového manažera na oddělení prediktivní údržby v závodě v Mladé Boleslavi. Tato pozice má na starost řízení a vedení projektů strategie údržby 2025.

Projektový manažer – OPZ+

projektový manažer - OPZ+Pro naší partnerskou organizaci VOLONTÉ CZECH hledáme projektového manažera pro projekty z  Operačního programu Zaměstnanost+.

IT Projektový Metodik

IT Projektový MetodikPro našeho klienta obsazujeme pozici IT projektového metodika, který bude stát za stálým rozvojem a zlepšováním procesů projektového řízení.

Náborář/ka – recruiter/ka

Náborář

Do našeho interního týmu hledáme zkušeného kolegu či kolegyni pro náborování nových zaměstnanců pro naši společnosti či obsazování pozic u našich klientů. Výkon práce v Praze – Karlíně či Mladé Boleslavi.

Projektový manažer

Projektovy manazer - investice

Do našeho interního týmu hledáme zkušeného projektového manažera pro realizaci investičních projektů z veřejných výzev pro právnické osoby.

Technický Fotograf

technický fotograf škoda

V rámci projektu pro společnost ŠKODA AUTO hledáme na pozici Technický fotograf vhodné uchazeče, kteří mají smysl pro detail a schopnost samostatně pracovat na zajišťování fotografií technických komponentů pro elektronický katalog ETKA.

NAŠI PARTNEŘI