Volná pracovní místa

Pracovní nabídky

Hledáte novou práci? Podívejte se na volná pracovní místa, která nabízíme. Veškeré pozice  pravidelně aktualizujeme. V případě vašeho zájmu či potřeby upřesnění nás prosím kontaktujte na e-mailu či telefonním čísle, které je uvedeno v každé pracovní nabídce nebo zde.

Filtry:

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl, hledáme posilu na pozici Seřizovač vstřikovacích lisů.

22.5.2023
Automobilový a strojírenský průmysl
Jihočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme posilu na pozici Vedoucího stavebních projektů – architekta. Tato pozice se podílí na zajištění přípravy, realizace a řízení investičních záměrů a projektů v oblasti technického vývoje. Dále pak na správě areálů technického vývoje a technické podpoře.

12.5.2023
Stavebnictví
Středočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme posilu na pozici logistika podpory zástavby nových dílů. Tato pozice se podílí na zajištění náběhu nových projektů a mezi hlavní činnosti patří organizace a přeprava dílů pro zástavby do vozů a měření na Meisterbocku a Cubingu. Pozice je vhodná pro absolventy.

21.3.2023
Automobilový a strojírenský průmysl
Středočeský kraj

Pro naší partnerskou organizaci VOLONTÉ CZECH hledáme dluhové poradce/dluhové poradkyně do našeho týmu v Praze s výjezdy do 100 km.

12.5.2023
Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Středočeský kraj

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi, hledáme posily na pozice specialistů dodavatelské kvality. Do týmů hledáme juniorní i seniorní kolegy. Tato pozice má na starost zajištění uvolnění produktu a procesu, řešení (analýz) reklamací v zákaznické síti, projednávání závad s dodavatelem, podporu náběhu nových projektů a sledování generačních stavů, zástavby a měření.

15.2.2023
Automobilový a strojírenský průmysl
Středočeský kraj

Pro našeho významného klienta OPERIS a.s. hledáme posilu na pozici Elektrikář – elektromontér pro montáž fotovoltaických systémů do rodinných domů po Čechách.

 

22.3.2023
Energetika a elektrotechnika
Středočeský kraj

Do našeho interního týmu hledáme zkušeného projektového manažera pro realizaci investičních projektů z veřejných výzev pro právnické osoby.

22.3.2023
Projektový management
Hlavní město Praha

Do našeho interního týmu hledáme zkušeného kolegu či kolegyni pro náborování nových zaměstnanců pro naši společnosti či obsazování pozic u našich klientů. Výkon práce v Praze – Karlíně či Mladé Boleslavi.

22.3.2023
HR a lidské zdroje
Hlavní město Praha

Pro naší partnerskou organizaci VOLONTÉ CZECH hledáme projektového manažera pro projekty z Operačního programu Zaměstnanost+.

22.3.2023
Projektový management
Hlavní město Praha

NAŠI PARTNEŘI