Recruitment

Nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr

Služby RECRUITMENTU jsou určeny pro zákazníky, kterým se nedaří obsadit svá volná pracovní místa či chtějí zefektivnit celý proces vyhledávání a výběru nových zaměstnanců do kmenového stavu.

Služby RECRUITMENTU jsou rozděleny podle jednotlivých fází náborového procesu a  zákazník se tak může rozhodnout s jak velkou části náboru chce pomoci.

Náš tým využívá na vyhledání a oslovení vhodných kandidátů nejnovější online nástroje s parametrickým cílením. Jsme silní v umisťování manažerů, projektových manažerů a odborníků. Díky našim rozsáhlým znalostem pracovního trhu a využívání moderních nástrojů oslovujeme i kandidáty, kteří aktivně nové zaměstnání nehledají.

Co Vám služba RECRUITMENT přinese?

  • Úsporu času a vyšší efektivitu práce vlastních zaměstnanců při realizaci procesu výběru.
  • Snížení rizika špatného výběru vhodného zaměstnance, díky důkladným pohovorům, psychodiagnostice a testování kandidátů.
  • Odbornou pomoc s definicí či redefinicí popisu obsazované pracovní pozice.
  • Podporu při nastavení adekvátních podmínek pro obsazovanou pozici.
  • Pomoc při budování dobrého jména zaměstnavatele (employer branding).
  • Asistenci při vyjednávání o nabídkách a protinabídkách.
  • Přehled o Vámi cíleném segmentu pracovního trhu.
  • Úsporu finančních prostředků díky velmi atraktivní ceně produktů.
ProEduCo - logo ilustrace 4

Prohlédněte si naši nabídku volných pracovních míst

 

Pro našeho významného klienta OPERIS a.s. hledáme posilu na pozici Elektrikář – elektromontér pro montáž fotovoltaických systémů do rodinných domů po Čechách.

 

7.12.2022
Energetika a elektrotechnika
Středočeský kraj

Pro našeho významného zákazníka společnosti Operis hledáme do týmu manažera realizace fotovoltaických systémů pro rodinné domy.

3.12.2022
Energetika a elektrotechnika
Středočeský kraj

V rámci projektu pro společnost ŠKODA AUTO hledáme na pozici Technický fotograf vhodné uchazeče, kteří mají smysl pro detail a schopnost samostatně pracovat na zajišťování fotografií technických komponentů pro elektronický katalog ETKA.

3.12.2022
Automobilový a strojírenský průmysl
Středočeský kraj

Společnost ProEduCo je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání podle § 60 odst. 1 zákona o zaměstnanosti, pro všechny druhy prací ve všech oborech, ve formách zprostředkování zaměstnání podle § 14 odst. 1 písm. a) a c) zákona o zaměstnanosti (vyhledávání zaměstnání pro fyzickou osobu, která se o práci uchází, a vyhledávání zaměstnanců pro zaměstnavatele, který hledá nové pracovní síly, a poradenská a informační činnost v oblasti pracovních příležitostí).

Povolení bylo vydáno pod číslem jednacím UPCR-2022/23975/12.

NAŠI PARTNEŘI

Potřebujete více informací ?

Pokud poptáváte projektové služby, Neváhejte nás kontaktovat přes poprávkový formulář. Rádi vám podáme více informací.