Administrativní podpora

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Administrativní  podpory, kteří se budou podílet na zajištění činností souvisejících s podporou oddělení.

Obor: Administrativa

Region: Středočeský kraj

Náplň práce

  • Administrativní support oddělení.
  • Správa dokumentace a přehledových tabulek.
  • Tvorba reportů.
  • Příprava rozhodovacích listů.
  • Vytvoření agendy a protokolů pro oddělení.
  • Komunikace s různými útvary závodu dle potřeby (v AJ/NJ).
  • Tvorba zápisů z porad.
  • Práce v MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
  • Práce v programech a aplikacích pro potřeby oddělení.

Co Vám nabízíme?

  • Možnost práce na HPP/IČ.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (výše mzdy je odvislá na formě spolupráce a profesní senioritě).
  • Vysoká míra flexibility – možnost Home Office.
  • Mobilní telefon s tarifem.
  • Stravenkový paušál.

Co od Vás Požadujeme?

  • SŠ vzdělání (technického nebo ekonomického směru výhodou).
  • Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni.
  • Znalost druhého cizího jazyka výhodou.
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, TEAMS).
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost, proaktivní jednání, odolnost vůči stresu.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant

HR

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)