Asistent/ka oddělení – administrativní podpora vývojových činností

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme  do týmu kolegu nebo kolegyni  na pozici Administrativní  podpory  vývojových činností. Hlavní náplní práce bude se podílet na  správě zakázek a činnostech souvisejících s podporou oddělení.

Obor: Administrativa

Region: Středočeský kraj

Náplň práce

  • Technicko-administrativní support oddělení.
  • Správa zakázek a reporting.
  • Správa dokumentace.
  • Správa vozového parku. (objednávání dílů, objednávání přepravy vozů).
  • Vedení správy SW a HW.
  • Fakturace (softwarové licence, externí firmy).
  • Proaktivní komunikace s různými útvary společnosti (závodu) (i v AJ/NJ)
  • Aktivní komunikace s dodavateli (i v AJ/NJ)
  • Tvorba zápisů z pravidelných technických porad.
  • Práce v programech a aplikacích pro potřeby oddělení (TESOP, POWER BI, POWER AUTOMATE)

Co Vám nabízíme?

  • Možnost práce na HPP/IČ.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (výše mzdy je odvislá na formě spolupráce a profesní senioritě).
  • Možnost Home Office.
  • Mobilní telefon s tarifem.
  • Stravenkový paušál.

Co od Vás Požadujeme?

  • Znalost AJ/NJ min. na úrovni B2.
  • Znalost druhého cizího jazyka výhodou.
  • Alespoň 3 roky zkušeností v oboru výhodou.
  • Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Teams).
  • Znalost Power BI a Power Automate výhodou.
  • Praxe v automotive výhodou.
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant
+420730805852

HR

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)