Projektový manager – OPZ+

Pro naší partnerskou organizaci VOLONTÉ CZECH hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manager – OPZ+ (tj. pro projekty z  Operačního programu Zaměstnanost+).

Náplň práce

  • Sledování projektových výzev a jejich analýza.
  • Psaní projektových žádostí ve spolupráci s metodiky a odborníky na dané problematiky.
  • Sestavování projektových rozpočtů.
  • Příprava realizace projektů – zasmluvňování partnerů a členů realizačního týmu.
  • Řízení realizace projektu.
  • Reporting vedení společnosti.
  • Psaní průběžných monitorovacích zpráv.
  • Uzavření projektu včetně závěrečného vyúčtování.

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Prostředí menší organizace.
  • Smysluplnou práci na projektech, které pomáhají druhým.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Služební notebook a mobilní telefon s tarifem.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost částečných úvazků.

Co od Vás Požadujeme?

  • Zkušenosti s projekty ESF.
  • Týmového ducha.
  • Komunikativní úroveň angličtiny (min. Úroveň B2).
  • VŠ výhodou.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)

    Přečtěte si více o Zásadách o zpracování osobních údajů zde.

    Není to Vaše vysněná práce? Nevadí, můžete se podívat na naše další nabízené pozice.

    Reference