Projektový manažer technologických procesů – senior

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme Projektového manažera, který se bude podílet na tvorbě technologické dokumentace, vyhodnocování technických změn a na činnostech souvisejících s plánováním a optimalizací v oblasti výroby a logistiky.

Obor: Automobilový a strojírenský průmysl

Region: Středočeský kraj

Náplň práce

  • Plánování a realizace projektů.
  • Tvorba a údržba materiálových layoutů.
  • Tvorba technologické dokumentace.
  • Plánování a optimalizace umístění materiálů při zavádění do výroby.
  • Jednání s dodavateli technologií při realizaci zařízení.
  • Jednání s partnery – logistika, výroba.
  • Vyhodnocování technických změn.
  • Organizace kontrolních dnů, workshopů a projektových termínů.
  • Zpracování prezentací.
  • Účast na technických jednání.

Co Vám nabízíme?

  • Možnost práce na HPP/IČ.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (výše mzdy je odvislá na formě spolupráce a profesní senioritě).
  • Mobilní telefon s tarifem.
  • Stravenkový paušál.

Co od Vás Požadujeme?

  • Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni.
  • Pokročilá znalost v programech MS Office (Excel, PowerPoint, Word, apod.)
  • Zkušenosti s vedením rozsáhlých projektů.
  • Schopnost číst a interpretovat technickou dokumentaci.
  • Znalost skladby karoserie vozidel.
  • Znalost tisku dokumentace na plotteru.
  • Zkušenost s tvorbou layoutů hal a montážních linek.
  • Znalost programů Project, Catia-DMU, Microstation, Delmia, HLS.
  • Pokročilá znalost programů Delmia Process Engineer, Delmia Proscess Manufacturing.
  • Komunikativnost, organizační a řídící schopnosti, plánovací dovednosti, analytické myšlení, odolnost vůči stresu.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant
0123456789
+420730805852

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)