Datový analytik

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme kolegu nebo kolegyni, kteří se budou podílet na sledování analýz, tvorbě statistik, sběru dat a jejich zpracování z oblasti Green Office.

Obor: ICT

Region: Středočeský kraj

Náplň práce

  • Zpracování dat pro management v oblasti energií a vodního hospodářství.
  • Sledování analýz a tvorba statistik.
  • Sběr dat a jejich ověřování.
  • Práce s IT systémy.
  • Příprava podkladů a zpracování dokumentace pro grémia.
  • Tvorba reportů z oblasti Green Office.
  • Práce s nástroji MS OFFICE – Power BI, Power Automate.
  • Aktivní komunikace s odbornými útvary napříč závodem.

Co Vám nabízíme?

  • Možnost práce na HPP/IČ.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Mobilní telefon s tarifem.
  • Stravenkový paušál.

Co od Vás Požadujeme?

  • Znalost AJ/NJ min. na úrovni B1.
  • Pokročilá znalost MS Office ( pokročilé funkce Excel – kontingenční tabulky, PowerPoint, Word apod.)
  • Znalost Power BI, Power Automate, Power Query, Power Apps
  • Znalost IS Energis výhodou.
  • Znalost legislativních požadavků v oblasti energetiky.
  • Komunikativnost, organizační a řídící schopnosti, plánovací dovednosti, analytické myšlení, odolnost vůči stresu.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant

HR

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)