Technický fotograf

V rámci projektu pro společnost ŠKODA AUTO hledáme na pozici Technický fotograf vhodné uchazeče, kteří mají smysl pro detail a schopnost samostatně pracovat na zajišťování fotografií technických komponentů pro elektronický katalog ETKA.

Obor: Automobilový a strojírenský průmysl

Region: Středočeský kraj

technický fotograf škoda

Náplň práce

  • Focení náhradních dílů a příslušenství ŠKODA AUTO pro elektronický katalog ETKA v Parts Center Mladá Boleslav Řepov.
  • Kontrola kvality fotografií dle manuálu.
  • Samostatné objednávání dílů pro focení na základě měsíčního plánu v interním systému.
  • Manipulace s díly pro zabezpečení fotografií.
  • Výkazy a nahrávní fotografií do systému SAP.

Co Vám nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na předchozích zkušenostech 25-30.000 Kč btto.
  • Pracovní poměr HPP v jednosměnném režimu.
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání.
  • Technické vybavení pro výkon práce.
  • Dovolenou 25 dnů.
  • Stravenkový paušál 60 Kč/ den.

Co od Vás Požadujeme?

  • Znalost práce s fotografickou technikou a výpočetní technikou z hlediska základních úprav fotografií.
  • Dokončené středoškolské vzdělání
  • Umíte pracovat samostatně, rychle a pečlivě.
  • Schopnost pracovat v systému SAP
  • V práci si umíte vytvořit systém a uspořádání.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)