Projektový manažer vývoje aplikace

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme Projektového manažera, který se bude podílet na řízení činností souvisejících se vznikem  a rozvojem mobilní zákaznické aplikace.

Obor: Projektový management

Region: Hlavní město Praha

Náplň práce

  • Projektové řízení rozsáhlého IT projektu mobilní aplikace se širokým portfoliem zdrojových dat.
  • Dohled nad časovou osou.
  • Dohled a validace dodávek IT.
  • Řízení napříč odděleními a externími subjekty.
  • Dohled nad procesem testování.
  • Příprava projektové dokumentace.
  • Pravidelná aktualizace dokumentace v (nástroje JIRA, Confluence).
  • Účast na projektových jednáních včetně tvorby zápisů a protokolů.

Co Vám nabízíme?

  • Možnost práce na HPP/IČ.
  • Velmi motivační finanční ohodnocení (výše mzdy je odvislá na formě spolupráce a profesní senioritě).
  • Mobilní telefon s tarifem.
  • Stravenkový paušál.

Co od Vás Požadujeme?

  • Znalost AJ na úrovni C1.
  • Alespoň 5 let zkušeností s projektovou podporou vývoje mobilních digitálních služeb.
  • Znalost agilních metod a rámců SAFe a LeSS
  • Schopnost definice a interpretace IT a obchodních požadavků.
  • Znalost MS Office.
  • Praxe v automotive výhodou.
  • Znalost nástrojů JIRA a Confluence výhodou.
  • Komunikativnost, organizační schopnosti, plánovací dovednosti, odolnost vůči stresu.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant

HR

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)