Projektový manažer logistických procesů

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi hledáme Projektového manažera, který se bude podílet na realizaci, plánování a řízení projektů se zaměřením na logistické procesy spojené s přestavbou závodu.

Obor: Automobilový a strojírenský průmysl

Region: Středočeský kraj

Náplň práce

  • Spolupráce při realizaci projektů.
  • Spolupráce při tvorbě stavební studie.
  • Příprava a odsouhlasení technických zadání s odbornými útvary.
  • Technické vyhodnocování nabídek.
  • Příprava podkladů na kontrolní a řídící dny.
  • Aktivní účast na jednáních s odbornými útvary. (i v cizím jazyce)
  • Projektová administrace.
  • Zpracování podkladů a jejich prezentace.
  • Zajištění realizace logistických technologií.
  • Orientace na aktuální trendy, automatizace, umělá inteligence..

Co Vám nabízíme?

  • Možnost práce na HPP/IČ.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (výše mzdy je odvislá na formě spolupráce a profesní senioritě).
  • Mobilní telefon s tarifem.
  • Stravenkový paušál.

Co od Vás Požadujeme?

  • Znalost AJ na úrovni B2.
  • Znalost NJ výhodou.
  • Alespoň 5 let zkušeností s projektovým řízením.
  • Pnalost v programech MS Office (Excel, PowerPoint, Word, apod.)
  • Pokročilá práce v xls – kontingenční tabulky, Think Cell
  • Schopnost číst a interpretovat technickou dokumentaci.
  • Schopnost práce s programy KVS, AutoCad, Microstation.
  • Reporting průběhu a kontrola plnění cílů.
  • Komunikativnost, organizační a řídící schopnosti, plánovací dovednosti, analytické myšlení, odolnost vůči stresu.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant

HR

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)