Elektrikář – elektromontér fotovoltaických systémů

Pro našeho významného klienta OPERIS a.s. hledáme posilu na pozici Elektrikář – elektromontér pro montáž fotovoltaických systémů do rodinných domů po Čechách.

Obor: Energetika a elektrotechnika

Region: Středočeský kraj

Elektrikář - elektromontér fotovoltaických systémů

Náplň práce

  • Rozvedení elektroinstalace.
  • Zapojení solární elektrárny.
  • Instalace rozvaděčů, baterií, střídačů a dalších technologií.
  • Napojení FVE systému na hlavní rozvaděč.
  • Oživení FVE systému.
  • Měření elektrických a neelektrických veličin a parametrů, vyhodnocování a interpretace naměřených hodnot, přenos dat.
  • Zhotovování záznamů a povinné dokumentace o provedené montáži, připojení nebo opravě fotovoltaických systémů.
  • Koordinace postupů s montéry.

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Zaměstnavatel uhradí zkoušku z Národní soustavy kvalifikací Elektromontér fotovoltaických systémů.
  • Možnost práce na IČO či HPP.
  • Minimálně 50 000,- Kč brutto v případě HPP (konkrétní výše závisí na formě spolupráce a počtu realizací).

Co od Vás Požadujeme?

  • Elektro-vzdělání, minimálně paragraf 6, vyhláška 50.
  • Časová i místní flexibilita.
  • Samostatnost.
  • Zodpovědnost.
  • Schopnost práce v týmu.
  • Praxe v oboru.
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant

HR

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)