Analytik zákaznických zpětných vazeb

Pro náš projekt v Mladé Boleslavi, hledáme posilu na pozici datového analytika, který se zabývá zpětnými vazbami uživatelů konkrétního modelu elektromobilu.

Obor: Automobilový a strojírenský průmysl

Region: Středočeský kraj

Náplň práce

  • Pravidelná analýza zpětných vazeb od zákazníků z mobilních aplikací (Q-App, Car Feedback), případně i internetového monitoringu – náběhy nových SW, eventuálně podpora náběhů dalších technologií modelů.
  • Pravidelná příprava rozpadů TOP připomínek od zákazníků – klastrování dat do subkategorií. Projednání výsledků analýz s odbornými skupinami.
  • Grafická úprava výstupů.
  • Prezentace výsledků analýz.
  • Zpracování datových analýz na vyžádání.
  • Podpora projektů Q-App, Car Feedback.
  • Analýza dat ze studií zákaznické spokojenosti včetně následného klastrování, správa KPI zákaznické spokojenosti a pravidelná aktualizace.

Co Vám nabízíme?

  • Samostatnou práci na velmi zajímavém projektu.
  • Mobilní telefon s datovým tarifem.
  • Mzdu od 45.000 Kč btto (výše je odvislá dle profesní seniority)
  • Možnost práce na IČ.

Co od Vás Požadujeme?

  • SŠ, technického směru výhodou.
  • Komunikativní úroveň angličtiny nebo němčiny (min. úroveň B1).
  • Dobrá znalost procesů Řízení kvality – výhodou.
  • Zkušenosti s přípravou reportingu a klastrování dat podmínkou.
  • Znalost studií zákaznické spokojenosti.
  • Pokročilá znalost MS Office 365, základní znalost Power BI.
  • Komunikační dovednosti, analytické schopnosti, smysl pro detail, organizační schopnosti, samostatnost.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Tak neváhejte, zašlete nám Váš profesní životopis a my se Vám brzy ozveme.

ProEduCo - logo ilustrace 5 - kontakt

Kontaktní osoba:

HR

Mgr. Iva Palijová

HR Consultant

HR

    Vaše CV ve formátu PDF nebo Doc(x)