fbpx
Kurz Digitální marketing dle ECDL přináší mnoho výhod - Praha

Kurz Digitální marketing dle ECDL přináší mnoho výhod

Ve spolupráci se společností Počítačovou službou s.r.o. otevíráme v listopadu novinku v oblasti digitálního marketingu – kurz Digitální marketing dle ECDL.  Kurz začíná 19. 11. 2018 a je pro všechny, kteří mají zájem proniknout do světa digitálního marketingu a umět efektivně prezentovat vás či vaši firmu v online prostředí.

Kurz je postaven na sylabu modulu M17 v souladu s konceptem ECDL. Rozsah školení je 40h a je rozvržen celkem do 5ti dnů.  Máte možnost  se přihlásit na celý 5 denní kurz či na jednotlivé dny kurzu dle témat. Zde najdete přesný časový i obsahový harmonogram.

Proč je náš kurz Digitální marketing DLE ECDL v Praze výjimečný oproti ostatním Online marketingovým kurzům ?

  • Účastníci školení, kteří se rozhodnou, mohou na závěr kurzu absolvovat mezinárodní zkoušku ECDL v modelu M17
  • Možnost financování kurzu DIGITÁLNÍ MARKETING DLE ECDL projektem POVEZ II
  • Naše společnost ProEduCo s.r.o uzavřela partnerství se společností Počítačová služba s.r.o CENTRUM- VZDĚLÁVÁNÍ.CZ, která zaručuje vysokou kvalitu školení lektorem, praktikem a odborníkem na online marketing Ing. Leopoldem Podmolíkem, MBA

Co je vlastně koncept ECDL a model M17 ?

Logo ECDL Česká republika

Logo ECDL Česká republika

Koncept ECDL (Europen Computer Driving Licence), definuje, co je potřeba znát a umět, abychom mohli říci, že jsme digitálně gramotní.
  • Kurz je postaven na sylabu modulu M17 v souladu s konceptem ECDL. Účastníci školení, kteří se rozhodnou, mohou na závěr kurzu DIGITÁLNÍ MARKETING DLE ECDL absolvovat mezinárodní zkoušku ECDL z modulu M17.
  • Společnost CENTRUM- VZDĚLÁVÁNÍ.CZ spolupracovala na vytvoření tohoto sylabu. Obsah kurzu dle sylabu M17 tak najdete na stránkách ECDL.
  • V případě úspěšného zvládnutí testu z tohoto modulu M17 absolventi našeho kurzu mohou získat i certifikát ECDL Profile.
  • Certifikát ECDL Profile je speciální doklad, který k datu svého vystavení obsahuje výčet všech úspěšně absolvovaných zkoušek konceptu ECDL, a to nezávisle na tom, do kterého programu je zkouška standardně zařazena.
  • Další možností je, že účastník se může rozhodnout a absolvovat i další moduly digitální gramotnosti a získá tak certifikát ECDL Core.
  • Další informace naleznete na oficiální stránce o ECDL.

Možnost financování kurzu projektem POVEZ II

Projekt POVEZ II neboli „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II „umožní zaměstnavatelům a fyzickým osobám – OSVČ získat finanční příspěvky na vzdělávání či rekvalifikaci svých zaměstnanců. Současně budou zaměstnavateli hrazeny mzdové náklady vzdělávaných zaměstnanců, a to po dobu jejich vzdělávání. Do projektu mohou být zařazeni i potenciální zaměstnanci. Jedinou výjimkou je, že do projektu POVEZ II  nemohou být zařazeni zaměstnanci, kteří mají jako místo své pracovního výkonu město Prahu.

Projekt je realizován Úřadem práce ČR a je financován z Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. Jedná se o možnost, kdy Vám Úřad práce ČR přispěje až 85% částky z ceny kurzu.

Více k projektu POVEZ II se dozvíte na specializovaném webu naší partnerské společnosti CENTRUM- VZDĚLÁVÁNÍ.CZ –  http://povez-ii.cz/. , http://povez-ii.cz/aktuality/

Spolupráce s CENTRUM- VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – Počítačová služba s.r.o.

ProEduCo s.r.o. a Počítačová služba s.r.o. navázali dlouhodobou spolupráci se záměrem nacházet synergie ve svém působení, podporovat vzájemně svou činnost a propagovat navzájem své aktivity zaměřené na digitální marketing. V rámci této spolupráce otevíráme 19. 11. 2018 v Praze Kurz Digitálního marketingu dle ECDL.

Přečtěte si recenze našich absolventů kurzů na téma Digitální marketing ZDE

ROZSAH KURZU                  TERMÍN                                     MÍSTO               CENA

5 – denní kurz           19.11.2018 – 19.12.2018                          Praha         17 490 Kč bez DPH       »»»    PŘIHLASTE SE

1 – denní kurz     dle výběru z časového harmonogramu      Praha           3 690 Kč bez DPH       »»»    PŘIHLASTE SE

Menu